Opoja.net

Haradinaj takon Luan Krasniqin

Kosova
Haradinaj takon Luan Krasniqin

Kryeministri në detyrë dhe i nominuari për kryeministër nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka takuar boksierin legjendar kosovar Luan Krasniqi.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj me anë të një postimi në Facebook.

“Gjithmonë kënaqësi të bashkëbisedoj me kampionin tonë, Luan Krasniqin”, ka shkruar Haradinaj.

Loading...

Mos i humb

A ka nevojë Kosova për një Ligj për lobim?

Opoja.net

Javën e ardhshme nis shpërndarja e rreth 100 mijë vaksinave kundër gripit sezonal

Opoja.net

Kthehet prizrenasi Erhan Gjakmani pas operimit në Turqi

Opoja.net

Zyrtari i BE-së: Kosova ka nevojë për arsim cilësor pas rezultateve në testin PISA

Opoja.net

Gjermania përkrah njohjen reciproke të patentë-shoferëve, në janar një delegacion viziton Kosovën

Opoja.net

Bashkësia Islame e Kosovës ndihmon Shqipërinë me mbi 300 mijë euro

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net