Opoja.net

Haradinaj takon Luan Krasniqin

Kosova

Kryeministri në detyrë dhe i nominuari për kryeministër nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Ramush Haradinaj ka takuar boksierin legjendar kosovar Luan Krasniqi.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj me anë të një postimi në Facebook.

“Gjithmonë kënaqësi të bashkëbisedoj me kampionin tonë, Luan Krasniqin”, ka shkruar Haradinaj.

Loading...

Mos i humb

IKSHPK’ja me apel për qytetarët: Mos dilni nga shtëpia, mos u grumbulloni

Opoja.net

Nga e hëna nis mësimi online nga klasa e parë deri në të nëntën

Opoja.net

Policia e Kosovës zbaton vendimin e Shtabit të krizës në veri të Mitrovicës, sipas urdhërave të Serbisë

Opoja.net

Policia: Do të ndërmarrim të gjitha veprimet ligjore në gjithë Kosovën

Opoja.net

12 raste të reja me koronavirus në Kosovë – gjithsej 106 të infektuar

Opoja.net

Edhe tri raste të reja me coronavirus në Kosovë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net