Opoja.net

Haxhi Krasniqi në uniformën e FSK-së, krenar me ushtrinë tonë

Sport
Haxhi Krasniqi në uniformën e FSK-së, krenar me ushtrinë tonë
Haxhi Krasniqi është pritur nga Komandanti i Forcave Tokësore gjeneral brigade Fadil Hadergjonaj, së bashku me komandantët e Regjimenteve dhe shtabin e KFT-së.

Vizita ishte organizuar në shenjë mirënjohje për titullin e më të mirit të botës që bëri krenarë të gjithë, ai është njoftuar për punën dhe aktivitetet e FSK-së, gjithashtu ka vizituar edhe disa stacione stërvitore dhe me këtë rast gjeneral Hadërgjonaj i ka dhuruar një pllakë me emblemën e KFT-së.

Krasniqi është ndier krenarë me të arriturat e FSK-së dhe ka falënderuar për pritjen miqësore që i është bërë atij.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

The post Haxhi Krasniqi në uniformën e FSK-së, krenar me ushtrinë tonë appeared first on FaktePlus.

“Ronaldo është ndryshe nga të tjerët”

Kushtrim Guraj

“Me mungojnë shumë tifozët”

Kushtrim Guraj

Messi te PSG? Al Khelaifi jep përgjigjen shumëkuptimëshe

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net