Haziri pas fitores së Dritës: E zDriti Maqedoninë e Veriut dhe Ballkanin

Sport
Haziri pas fitores së Dritës: E zDriti Maqedoninë e Veriut dhe Ballkanin

Lutfi Haziri është shprehur sonte tepër i lumtur për fitoren e Dritës kundër Sileksit në Shkup të Maqedonisë

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfti Haziri është shprehur sonte tepër i lumtur për fitoren e Dritës kundër Sileksit në shku.
Haziri ka shkruar shkurt për Dritën derisa është vërshruar nga komentet e shumta në faqen e tij.

“Kur zDritet Maqedonia e Veriut dhe Ballkani”, ka shkruar ai.

Kujtojmë që Drita sonte mundi me rezultat 0-2 Sileksin për të vazhduar në rrethin e tretë të Europa Ligës ku do të përballet me Legia Varshavën në Poloni.

Khabib i reagon ashpër presidentit Macron për komentet për islamit

Kushtrim Guraj

Muriqi befason me vizitë Ambasadoren e Kosovës në Itali

Kushtrim Guraj

Operohet me sukses Van Dijk

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net