Hetriku i Myrtezanit ja sjell fitoren Opojës

Opoja Sport
Hetriku i Myrtezanit ja sjell fitoren Opojës

Në javën e pesë, KF Opoja ka pritur KF Ratkocin, u zhvillua një ndeshje me shumë gola gjithësej 9 gola janë shenuar nga të dyja ekipet. Opoja e fitojë ndeshjen me tre gola në epërsi.

Golat për Opojën i shënuan, Malsor Qafleshi, Behar Rifaj, Nazim Hajrullahu dhe hetriku nga Ideal Myrtezani.

© Opoja.net

“Nuk mund ta zëvendësoj më të mirin në botë, Van Dijk”

Kushtrim Guraj

Bashkimi triumfon në derbin lokal ndaj Ponte Prizrenit, siguron finalen e Superkupës së Kosovës

Opoja.net

Distria Krasniqi kalon në gjysmëfinale të “Grand Slam”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net