Opoja.net

Hidhet nga lartësia, 30-vjeçari shqiptar përfundon në spital

Kosova
Hidhet nga lartësia, 30-vjeçari shqiptar përfundon në spital

Një 30-vjeçar ka tentuar t’i japë fund jetës sot në Tiranë.

Një 30-vjeçari dyshohet se është hedhur nga lartësia në zonën e Unazës së Re.

‘Më datë 01.08.2020, rreth orës 20:15, në Unazë të Re, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasi O.H., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.” – njofton policia.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Loading...

Mos i humb

Shkaku i pandemisë, rreth 40 mijë kosovarë mbetën pa punë

Opoja.net

Javë e rëndë për vendin tonë, ja sa persona humbën jetën që nga e hëna si pasojë e koronavirusit

Opoja.net

Kjo është pasuria ‘marramendëse’ e Kryetarit të Prizrenit

Opoja.net

Nis ekzekutimi i pagave prej 170 euro për punëtorët e sektorit privat

Opoja.net

Katër të vdekur e 124 të infektuar brenda një dite në Shqipëri

Opoja.net

Të pakënaqur me bankat, qindra kosovarë dorëzojnë ankesa gjatë pandemisë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net