Opoja.net

Hoti deklarohet sot para mediave, për luftimin, monitorimin dhe reagimin ndaj COVID-19

Kosova
Hoti deklarohet sot para mediave, për luftimin, monitorimin dhe reagimin ndaj COVID-19

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti do të marr pjesë në takimin e Komisionit Ekzekutiv për luftimin, monitorimin dhe reagimin ndaj virusit COVID-19.

Takimi zhvillohet në ndërtesën e Qeverisë dhe pritet të nis në ora 13:00.

Pas këtij takimi do të ketë edhe konferencë për media.

Loading...

Mos i humb

Fillon fushata e korrjeve, premtoohet dyfishim i subvencioneve për bujqësi

Opoja.net

Nga këto komuna janë të infektuarit e konfirmuar sonte, prinë Prishtina me 81 raste

Opoja.net

Paralajmërohet kolaps, rënie ekonomike deri në 11% nëse s’ndërhyhet

Opoja.net

178 rastet e reja me koronavirus janë nga këto komuna të Kosovës

Opoja.net

John Bolton: Shkëmbimi i territoreve nuk ishte ide e imja, e kërkuan liderët e Kosovës dhe Serbisë

Opoja.net

Kaq kosovarë erdhën në Kosovë pas hapjes së aeroportit ‘Adem Jashari’

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net