Opoja.net

Hoti e Osmani duke biseduar, publikohet një moment interesant nga Kuvendi

Kosova
Hoti e Osmani duke biseduar, publikohet një moment interesant nga Kuvendi

Është publikuar një moment interesant nga Kuvendi i Kosovës.

Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani dhe kryeministri Avdullah Hoti jo rrallë herë kanë pasur përplasje në Kuvend.

Janë jo të pakta rastet kur Osmani ka “refuzuar” t’ia japë fjalën kryeministrit Hoti kur ai ka kërkuar të flasë.

Por, situatë tjerët ka qenë sot, kur Osmani dhe Hoti duken duke biseduar mjaftë gjatë mes vete.

Megjithëse nuk dihet se cila ishte tema e bisedës, ata të dy duket se kanë relaksuar raportet mes vete.

Në dy ditët e ardhshme temperaturat deri në -5 gradë

Opoja.net

Ja kur pritet të bie borë në Kosovë

Opoja.net

Heshtje rreth varrezës së re masive në Serbi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net