Opoja.net

Hoti fans i Liverpool-it

Sport
Hoti fans i Liverpool-it

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, i është gëzuar lajmit se skuadra Liverpool është kurorëzuar kampion i nëntëmbëdhjetëfishtë i Anglisë.
Sipas tij, kjo gjë ka qenë e ditur që nga fillimi, njofton Klan Kosova.

Për t’u informuar më shumë rreth kësaj ngjarje, klikoni në linkun e mëposhtëm.
Pritja 30 vjet mbaron – Liverpool kampion

klankosova.tv

Loading...

Mos i humb

Milan shkëlqen kundër Lazios, festa nis në Juventus

Fari Kolloni

Lajmet për shkarkimin e tij, flet trajneri i Barcelonës

Fari Kolloni

Chelsea me këtë formacion synon ta mposht Watfordin

Fari Kolloni

Milanit po ia vështirëson punën Arsenal dhe PSG për transferimin e yllit të madh

Fari Kolloni

Milani humb durimin ndaj Piolit, Rangnick brenda 9 ditësh mund të arrijë në San Siro

Fari Kolloni

Arsenal me ofertë të ‘ҫmendur’ për Antonie Griezmann

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net