Opoja.net

Hoxhaj thotë se Specialja nuk do të konfirmojë aktakuzën mbi Veselin

Kosova
Hoxhaj thotë se Specialja nuk do të konfirmojë aktakuzën mbi Veselin

Enver Hoxhaj ka thënë se Gjykata Speciale nuk do të konfirmojë aktakuzën mbi Kadri Veselin.

Anëtari i Kryesisë së PDK’së, Enver Hoxhaj, ka thënë se Gjykata Speciale nuk do ta konfirmojë aktakuzën mbi kreun e PDK’së, Kadri Veseli.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

“Perceptimi se Gjykata Speciale mund të veprojë ka shtuar presionin mbi ne. Kjo deklarata e Gjykatës Speciale ka krijuar një presupozim se për shkak të kësaj Gjykate nuk do të marrim ndonjë vendim. Së dyti, sjellja jon politike ka qenë tipike prej vitit 2004-2007. Në situata kritike nuk kemi qenë kundër shtetit”, tha Hoxhaj.

“Perceptimi nga mediet ka bërë që çfarëdo të themi ne duket sikur po fshehim apo po presupozojmë dicka tjetër. Nuk është opsion real dhe serioz. Nuk është qëndrim i joni zyrtar. Por nuk mund ti ndalim njerëzit që të japin mendimet e tyre. As ata brenda PDK’së. Demokracia e brendshme lejon qëndrime të ndryshme“, shtoi Hoxhaj.

Asamblistë dhe biznesi i babait të kryetarit të Prizrenit përfitojnë nga komuna, kjo mund të përbëjë shkelje

Opoja.net

Prizreni dhe 5 komuna tjera pajisen me aparatin RT-PCR

Opoja.net

Trusti tregon mënyrën dhe kushtet e aplikimit për 10 për qindëshin

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net