Opoja.net

Hoxhë Halil Kastrati dhuroi edhe një banesë për çiftin e moshuar të cilët nuk kanë asnjë fëmijë! (Video)

Kosova

“I dua krejt femijet e botes”… kështu u shpreh gruaja e Haxhi Shehut i cili jetonte vetëm me bashkshorten e tij në një shtëpi në kushte shumë të vështira. Ata jetonin të vetëm, pa asnjë pasardhës.

Veç burr e grua, me te vertete jetonin ne nje tmerr, por tani e kane banesen e tyre te re.

Haxhi Shehu me bashkeshorten e tij nga Vraniqi i Suharekes u bene me banes te re. Historinë e tyre shume prekese si dhe emocionet mund ti shikoni në videon e mëposhtme. Banesa eshte 50m katror dhe ka kushtuar 22.107 € (euro ).

Pasha Zotin, lote e tyre kane me qene gezim per ju o bamires.

https://m.facebook.com/shoqatabemirese.jetimateballkanit/videos/1716469858416163/

Loading...

Mos i humb

Autorit të Deklaratës së Pavarësisë s’iu pagua mundi kurrë!

Opoja.net

12 fëmijë të lindur në 2008-en, vit kur lindi Kosova, pjesëmarrës në Kuvendin e Kosovës

Opoja.net

Pas 35 vite punë në Zvicër, mërgimtari kthehet në vendlindje për të investuar (Video)

Opoja.net

Rrënqethëse, ish-ushtari tregon çka u kishte thënë Adem Jashari mëngjesin e 5 Marsit

Opoja.net

Prizren: Godet tri shtylla dhe rrokulliset, tre persona të lënduar në vetaksident

Opoja.net

“Leni UÇK-në rehat, ajo i takon vetëm popullit”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net