Humb jetën tragjikisht djali i dëshmorit nga Deçani

Kosova
Humb jetën tragjikisht djali i dëshmorit nga Deçani

Vdes tragjikisht djali i dëshmorit nga Deçani.

Ka vdekur sot Albert Vishaj nga Belegu i Deçanit, djali i dëshmorit Gëzim Vishaj.

Lajmin e hidhur e ka dhënë deputeti i AAK-së, Rasim Selmanaj me anë të një postimi në Facebook.

“Tragjike! Alber Vishaj nga Belegu i Deçanit, djali i dëshmorit Gëzim Vishaj ka humbur jetën tragjikisht. Bashkëndjejmë dhe ndajmë dhembjen me familjën e nderuar të dëshmorit të kombit Gëzim Vishaj”, ka shkruar Selmanaj.

KEK-u dhe Termokosi angazhohen për furnizim cilësor me ngrohje të kryeqytetit

Kushtrim Guraj

Dy motrat e zhdukura nga Ferizaj, mësohet çka deklaroi ëna e tyre në Polici

Kushtrim Guraj

Ja si të aplikoni për të marrë 10-përqindëshin nga Trusti

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net