Opoja.net

I jashtëzakonshmi Celina, shënon gol spektakolar nga gjuajtja e lirë

Sport
I jashtëzakonshmi Celina, shënon gol spektakolar nga gjuajtja e lirë

Ylli i Kosovës, Bersant Celina, ka shënuar një super gol me skuadrën e tij Swansea City.

Celina, në ndeshjen kundër Exeter City, ka arritur që të zhbllokojë rezultatin me anë të një super goli të realizuar.

Ishte minuta e 11  kur u akordua goditje dënimi në favor të Swansea, dhe këtë goditje e konkretizoi në gol ylli i Kosovës.

.@Swxnsea

Bersant Celina POTY 2019/20.

Embedded video

29 people are talking about this

Celina ditë më parë kishte thënë se po punon në përmirësimin e përfundimit të aksioneve, dhe shenjat e para duket se veç po dalin në pah. /Lajmi.net/

Loading...

Mos i humb

Messi për vdekjen e Bryant: S’kam fjalë, një gjeni i vërtetë na braktisi

Opoja.net

Amir Rrahmani i mrekullueshëm, tregon pse e bleu Napoli

Opoja.net

Vedat Muriqi vazhdon me formën e jashtëzakonshme, shënon në derbin e madh

Opoja.net

Muller shënon golin e 100-të në ‘Allianz Arena’

Opoja.net

Valencia e mundi Barcelonë pas 13 viteve, fërkon duart Real Madridi

Opoja.net

Mike Tyson rrëfehet për përleshjen e tij të vetme sa ishte në burg

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net