Opoja.net

Ilaçi më i mirë natyral për t’ia ndalë kollin fëmijës

Shëndeti

Shumë ekspertë pajtohen se ky ilaç me banane ndihmon te kolli i vazhdueshëm dhe te pacientët me bronkit.

Në veçanti rekomandohet për fëmijët, por edhe të rriturit mund ta përdorin, transmeton Telegrafi.

Ilaçi është po ashtu shumë i shijshëm, i shëndetshëm dhe ju furnizon me shumë vlera ushqyese.

Ndër tjerash është i mirë edhe për lukthin.

Përbërësit:

– Dy banane
– Dy lugë gjelle mjaltë
– 400ml ujë të vaktë

Qëroni bananet dhe shtypni me pirun. Vendosni bananet në ujë dhe lërini për 30 minuta.

Pasi të jetë ftohur uji, shtojeni mjaltën.

Përdorimi:

– Gjithmonë ngroheni ilaçin para set a përdorni. Përdoreni 4 herë në ditë nga 100ml

Kolli duhet të zhduket brenda pak ditëve. /Telegrafi/

Mos i humb

Ushqimet më efektive për të ulur shtypjen e lartë të gjakut

Opoja.net

Shtypja e lartë e gjakut në moshë të re, rrit rrezikun e këtyre sëmundjeve

Opoja.net

Askush nuk ju ka treguar më parë për këto efekte magjike të qepës

Opoja.net

Nëse ndjeheni tërë kohën të lodhur, ju mund të vuani nga kjo sëmundje serioze

Opoja.net

Pse “qajmë” sa herë presim qepë

Opoja.net

Pesë pemët që e ngadalësojnë rënien e flokëve

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net