Opoja.net

Ilaçi më i mirë natyral për t’ia ndalë kollin fëmijës

Shëndeti
Ilaçi më i mirë natyral për t’ia ndalë kollin fëmijës

Shumë ekspertë pajtohen se ky ilaç me banane ndihmon te kolli i vazhdueshëm dhe te pacientët me bronkit.

Në veçanti rekomandohet për fëmijët, por edhe të rriturit mund ta përdorin, transmeton Telegrafi.

Ilaçi është po ashtu shumë i shijshëm, i shëndetshëm dhe ju furnizon me shumë vlera ushqyese.

Ndër tjerash është i mirë edhe për lukthin.

Përbërësit:

– Dy banane
– Dy lugë gjelle mjaltë
– 400ml ujë të vaktë

Qëroni bananet dhe shtypni me pirun. Vendosni bananet në ujë dhe lërini për 30 minuta.

Pasi të jetë ftohur uji, shtojeni mjaltën.

Përdorimi:

– Gjithmonë ngroheni ilaçin para set a përdorni. Përdoreni 4 herë në ditë nga 100ml

Kolli duhet të zhduket brenda pak ditëve. /Telegrafi/

Loading...

Mos i humb

Arsye përse duhet të konsumoni më shumë fruta deti

Opoja.net

Përdorimet popullore me lëngun e hudhrave

Opoja.net

Polonia i dhuron Kosovës maska dhe dezinfektues

Opoja.net

Shërohen dy të infektuarit e fundit me Covid-19 në Kaçanik

Opoja.net

Rastet me Covid-19 në Rusi vazhdojnë të rriten

Opoja.net

Ushtari dhe nëna në Amerikë vdesin brenda tri ditësh nga koronavirusi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net