Opoja.net

Instagrami krijon veçorinë që ndal komentet fyese

Teknologji
Instagrami krijon veçorinë që ndal komentet fyese

Rrjeti i njohur social, Instagrami, është duke punuar në krijimin e një veçorie që ndal komentet fyese.

Kompania ka konfirmuar për “TechCrunch”, se veçoria e re tashmë është gati, por nuk do të lansohet edhe një kohë.

Veçoria do t’i mundësojë përdoruesve të zgjedhin fjalët që nuk duan t’i shohin dhe t’i bllokojnë ato fjalë.

Në një katër persona shprehet se ata do të “humbin gjithçka” nëse humbin telefonin

Opoja.net

BMW kundër Audi në borë, shikoni cila fiton

Opoja.net

Tre gjëra në rrjete sociale që mund t’iu ndëshkojnë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net