Opoja.net

Instagrami sot ndryshoi diqka, shikojeni (Video)

Teknologji
Instagrami sot ndryshoi diqka, shikojeni (Video)

Instagram po dëshiron që të shpërndani më shumë se një fotografi në aplikacionin e tij, jo vetëm storje si Snapchat.

Sot, Instagram ka lëshuar mundësinë për të shpërndarë një përzierje prej 10 fotosh ose videosh në një postim të vetëm.

Tani kur përdoruesit e Instagram të shkojnë në faqen e postimeve, do të shohin një buton për zgjedhjen e disa fotografive, transmeton Opoja.net.

Përdoruesit mund të editojnë deri në 10 foto dhe video individualisht apo me një filter të vetëm në të gjitha fotot ose videot.

Një përshkrim i vetëm, një vendndodhje e vetme, pëlqime dhe komente të vetme, do të aplikohen në gjithë postimin.

Loading...

Mos i humb

Facebook dhuron maska mbrojtëse kundër koronavirusit

Opoja.net

Zgjerohet App Store – Apple e inkuadron edhe Kosovën

Opoja.net

Coronavirusi: A duhet ta pastrojmë telefonin shpesh?

Opoja.net

Superkompjuteri që identifikon kimikatet në përhapjen e koronavirusit

Opoja.net

Gati një aplikacion për koronavirusin, kjo është mënyra si do të funksionojë

Opoja.net

Bill Gates paralajmëroi për një pandemi për vite me rradhë: “Ne nuk jemi gati”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net