Opoja.net

Inter dhe Real Madrid në ‘luftë’ për mbrojtësin e kombëtares shqiptare

Sport
Inter dhe Real Madrid në ‘luftë’ për mbrojtësin e kombëtares shqiptare

Pas Interit, mbrojtësi i talentuar shqiptar Marash Kumbulla ka hyrë në valët e radarit të Real Madridit.

Sipas medias pranë klubit spanjoll “El Digital Bernabeu”, gjigantët e futbollit botëror po monitorjnë 20-vjeçarin e kombëtares së Shqipërisë së bashku me qendërmbrojtësin e Fiorentinës Nikola Milenkovic.

Futbollisti serb, njësoj si Kumbulla, pëlqehet nga shumë klube të mëdha të “kontinentit të vjetër” si Manchester City dhe Barcelona.

Kumbulla, i konsideruar njëri prej talenteve më të mirë të këtij sezoni në Serie A.

Mbetet të shihet nëse Inter apo Real Madrid do ta fitojë ‘luftën’ për t’i siguruar shërbimet e Marash Kumbullas.

Loading...

Mos i humb

Scorsese bën film të shkurtër gjatë kohës në karantinë

Kushtrim Guraj

Interi lyp Lacazette

Kushtrim Guraj

Zyrtare: Serie A rikthehet më 20 qershor

Kushtrim Guraj

Van Gaal për United-in: 600 milionë funte dhe s’mund t’i blesh lojtarët që të duhen

Kushtrim Guraj

Napoli të bindur për transferimin e Azmoun

Kushtrim Guraj

Mbappe: Zidane dhe Ronaldo, idhujt e mi

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net