Opoja.net

Inter: Hakimi negativ në Covid

Sport
Inter: Hakimi negativ në Covid

Interi ka lajmëruar që Achraf Hakimi është testuar negativ për koronavirus

Mbrojtësi i krahut ka kryer testet dje dhe klubi ka konfirmuar se ai është testuar negativ për COVID-19.

“FC Internacionale Milano njofton që Achraf Hakimi është testuar negativ në rezultatet e tyre dje pasi që rezultoi pozitiv në testet e UEFA-së para ndeshjes kundër Borussia Monchengladbach”, ka shkruar klubi.

“Lojtari, ka qenë asiptomatik, kurse dje testet kanë treguar për gjendjen e tij aktuale”.

 

The post Inter: Hakimi negativ në Covid appeared first on FaktePlus.

AC Milan vs Celtic, formacionet zyrtare

Kushtrim Guraj

“Ekonomikisht, do ta shisja Messin në verë”

Kushtrim Guraj

Neymar: Dua të luaj me Messin nga sezoni i ardhshëm

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net