Opoja.net

Inter i shqetësuar për lëndimin e Sanchez

Sport
Inter i shqetësuar për lëndimin e Sanchez

Interi shqetësohet për lëndimin e Alexis Sanchez.

Disa raporte në Kilë thonë se sulmuesi i Interit, Alexis Sanchez ka pësuar një lëndim serioz muskulor

31 vjeçari shënoi dy golat në kualifikimet për Botëror kundër Uruguait dhe kundër Kolumbisë.
Megjithatë, sipas ADN Radioo në Kilë, ka thënë se ai ka pasur disa problemet gjatë ndeshjes se dytë.

Kjo ka bërë që ai të jetë në dyshim për “Derby della Madonnina” kundër Milanit.

Ka pasur mendime se Sanchez do të jetë jashtë fushave deri në përballjen e Interit kundër Borussia Monchengladbach madje edhe në ndeshjen e ardhshme të Kilit.

Stadiumi i Napolit do ta mbajë emrin “Diego Armando Maradona” nga ndeshja e ardhshme e napolitanëve

Kushtrim Guraj

Sa do t’i kushtojë Barcës nderimi që Messi i bëri Maradonas

Kushtrim Guraj

“Askush s’u kujdes për Maradonën, e lanë vetë të vdesë në një dhomë të vogël”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net