Opoja.net

Interi lyp Lacazette

Sport
Interi lyp Lacazette

Alexandre Lacazette ka pranuar një ofertë nga Interi, sipas raportimeve nga L’Equipe.
Klubi nga Milani po dëshiron që të investojë në fazën e sulmit pasi që rrezikon t’i largohet Lautaro Martinez drejt Barcelonës, andaj e ka bërë prioritet francezin.
Mirëpo, përfaqësuesi i Francës nuk është i interesuar që të kalojë te Zikaltrit, dhe ende ka dy vjet kontratë me topçinjtë.

Loading...

Mos i humb

Saelesmaekers i gëzon tifozët e Milanit

Fari Kolloni

Do ta drejtoi këtë Kombëtare, më në fund De Biasi gjen punë

Fari Kolloni

Real Madrid – Deportivo Alaves, publikohen formacionet zyrtare

Fari Kolloni

Ibrahimovic merr vendimin e madh për të ardhmen

Fari Kolloni

Man Utd vihet pas tre futbollistëve

Fari Kolloni

Reimsi e quan transferim të madh blerjen e Valon Berishës: Është lider i lindur

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net