Opoja.net

Interneti mbushet me ‘meme’ për anijen e bllokuar në Kanalin e Suezit

Pasi një anije e madhe kontejnerësh u bllokua në Kanalin e Suezit, interneti u përmbyt me ‘meme’ të shumta në kurriz të një fotoje të marrë në vendngjarje.

Foto tregon një ekskavator që gërmon pranë anijes dhe për shkak të madhësisë së anijes, e cila është aq e madhe, ekskavatori pranë saj duket i vogël dhe “i pafuqishëm”.

100
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Nuk u desh shumë që përdoruesit e internetit të dilnin me shumë hile në kurriz të asaj skene.

/GazetaSinjali/

Çmimi i katër versioneve të reja të iPhone 13

Opoja.net

Ky laptop lojrash Dell befason me çmimin

Opoja.net

Çmimi i iPhone 13 mund të jetë befasues, pavarësisht parashikimeve

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto