Ja ҫfarë pritet të ndodhë nesër në vendin tonë

Kosova
Ja ҫfarë pritet të ndodhë nesër në vendin tonë

Çka do të ndodhë nesër në Kosovë?

Kryetari i Komunës së Obiliqit, Xhafer Gashi, merr pjesë në ceremoninë e vendosjes së gurthemelit për ndërtimin e sallës sportive në SHFMU “Pandeli sotiri”, Obiliqi i vjetër. (Ora 10:00).

Inaugurohet nisja e punimeve për rehabilitimin e sheshit “Adem Jashari” (Skënderaj, ora 11:00) dhe ndërtimi i trotuarit dhe ndriçimi publik në bashkësi lokale.

(Te shkolla fillore “Azem Bejta”, Prekaz i Epërm, ora 12:00).

Rrëfehet burri shqiptar me dy gra e shtatë fëmijë: Të dyja i dua shumë, pa dallim

Opoja.net

Dell rrëfen se si u bë Jahjaga Presidente dhe si reaguan Thaçi, Mustafa dhe Pacolli

Opoja.net

​Marrëveshja finale me Serbinë vështirë e arritshme gjatë këtij viti

Opoja.net

‘Dora e shtetit’ pritet të zbres edhe në Veri të Kosovës, paralajmërohen bizneset

Opoja.net

Zëvendëskryeministri Selmanaj reagon pas aksionit të mbrëmshëm në Karaçevë

Opoja.net

Përfundon aksioni i Njësisë Speciale në Karaçevë, 17 policë të prangosur

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net