Opoja.net
Meka Mish

Ja si lexoni mesazhet në WhatsApp pa e bërë ‘seen’

Të gjithë duam të lexojmë mesazhet në WhatsApp pa bërë ‘seen’. Një trik i ri është gjetur për të gjithë përdoruesit e Iphone.

Të gjithë përdoruesit e iPhone do të arrijnë të shohin fshehurazi disa mesazhe, por pa e lënë “seen”.

Një mënyrë e thjeshtë për të mos lejuar dërguesin që të kuptojë se keni parë mesazhin është metoda “Airplane Mode”.

Pjesa më e madhe e modeleve të reja iPhone kanë opsionin Touch 3D. Ekrani ka një shtresë shtesë të ndjeshmërisë së kontaktit në të, kështu që duke shtypur fort në ekran, mund të sjellni opsione të reja.

Nëse klikoni në një bisedë në rrjetin gjigand të mesazheve ËhatsApp, do të shkoni direkt në mesazhet.

Por nëse bëni një shtypje më të fortë dhe e mbani gishtin në bisedën që dëshironi të shikoni, do arrini të lexoni të gjithë bisedën.

Gjiganti

Mos i humb

Instagram shton ‘Stories’ në sektorin Explore

Opoja.net

Facebook konfirmon ndryshimet në platformë, do të shfaq postime më të rëndësishme për ju

Opoja.net

WhatsApp: Hakerët kanë sulmuar përdoruesit në iPhone dhe Android, përmes kodit

Opoja.net

Si është të punosh në ambientet e zyrave të Facebook – rrëfimi i Florentina Feratit, shqiptares që punon për kompaninë

Opoja.net

Whatsapp së shpejti nuk do të punoj në telefonat Windows

Opoja.net

Dahua Technology përmes Profiti Group, lider i teknologjisë edhe në Kosovë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net