Opoja.net

Ju kujtohet loja me gjarpër në Nokia 3310? Ja ku mund ta shkarkoni tani

Kuriozitete
Ju kujtohet loja me gjarpër në Nokia 3310? Ja ku mund ta shkarkoni tani

Nostalgji për lojën me gjarpër? Ky është aplikacioni që do t’ua shuajë atë.

Për ta festuar ditën e gënjeshtrave, Google ka shtuar versionin e vet të lojës me gjarpër në Google Maps.

Për të hyrë në lojë në aplikacion, së pari, sigurohuni që të keni versionin më të fundit të instaluar në smartfon.

Pastaj, hapni Google Maps dhe klikoni ikonën e gjarprit në këndin e sipërm të majtë. Kjo do të hapet në Settings, ku do të gjeni një opsion të ri “Play Snake”.

Edhe nëse nuk keni të instaluar Google Maps në telefonin tuaj, ju mund të luani Snake në këtë faqe.

Sipas Google, loja me gjarpër do të jetë në dispozicion e tëra deri në fund të javës.

Loading...

Mos i humb

Shitet në Gjermani Golf 2-shi që ka të kaluara vetëm 30 km për 30 vjet

Opoja.net

Emri Muhamed hyn në mesin e 10 emrave të parë te foshnjat në SHBA

Opoja.net

Dhjetë pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

Opoja.net

Siguroi domenin .gov duke pretenduar se është kryetari i një qyteti, rreziku nga ky veprim mund të ishte shumë i madh

Opoja.net

Tërmeti me magnitudë 6.4 la 117 persona të vdekur në këtë vend, u burgosën arkitektë e investitorë

Opoja.net

Fakte interesante rreth e-maileve të punës

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net