Opoja.net

Juve vazhdon rrugën drejt titullit, me gjysmë ekipi fiton në Cagliari

Sport
Juve vazhdon rrugën drejt titullit, me gjysmë ekipi fiton në Cagliari

Juventusi ka arritur të shënojë fitore si mysafire ndaj Cagliarit me rezultat 2-0.

Edhe pse kishte jashtë fushe tetë lojtarë, Zonja e Vjetër u tregua e matur dhe shënoi në cdo pjesë nga një herë.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Ishte Leonardo Bonucci që shënoi në minutën e 22-të me kokë.

Leonardo Bonucci duke festuar golin . (Photo by Enrico Locci/Getty Images)

Pjesa e parë u mbyll me këtë rezultat.

Në pjesën e dytë Cagliari u mund të shënojë, por që nuk e arriti.

Pamje nga ndeshja. (Photo by Enrico Locci/Getty Images)

Juve pas një aksioni të bukur në kundërsulm, shënoi për 2-0 me Moise Kean.

Tani Juve ka 81 pikë dhe është afër ta festojë titullin shumë para kohe. /Telegrafi/

https://youtu.be/dAhLe5RsPW4

Pele me letër emocionuese për Maradonën: “Të dua, Diego”

Kushtrim Guraj

AC Milan vs Celtic, formacionet zyrtare

Kushtrim Guraj

“Ekonomikisht, do ta shisja Messin në verë”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net