Opoja.net

Juventus dhe Inter në luftë për yllin e Romës, ky është çmimi marramëndës i lojtarit

Sport
Juventus dhe Inter në luftë për yllin e Romës, ky është çmimi marramëndës i lojtarit

Ylli i Romës, Nicolo Zaniolo, i cili shihet si e ardhmja e futbollit italian dhe një nga më të mirët aktualisht në Serie A, po gëzon një vëmendje të madhe.

Në mesin e skuadrave që interesohen për Zaniolo janë edhe Juventus dhe Inter.

Sipas raportimeve të ‘Calciomercato’, nëse këto skuadra duan shërbimet e italianit, ato duhet të paguajnë një shifër që afrohet me 60 milionë euro, transmeton lajmi.

Roma janë gati të shesin lojtarin vetëm nëse pranojnë një ofertë të tillë, bën të ditur mediumi italian.

Mbetet të shihet nëse Juve ose ndonjë tjetër skuadër do të jetë gati të barazojë kërkesën e Romës me ofertën e nisur.

Loading...

Mos i humb

Drejtuesit e Milanit i thonë JO rikthimit të Deulofeu në ‘San Siro’, këto janë tri arsyet

Fari Kolloni

Xhaka konfirmon të ardhmen e tij

Fari Kolloni

Shkëmbimi i madh Real Madrid- Juventus

Fari Kolloni

Edon Zhegrova ka zgjedhur këtë vend për t’i kaluar pushimet verore

Fari Kolloni

Para sfidës ndaj Bayernit, Barcelona merr një lajm fantastik

Fari Kolloni

Emërimi i Pirlos si trajner i Juventusit, vjen reagimi nga Conte

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net