Opoja.net

Juventus pas Aouar

Sport
Juventus pas Aouar

Juventusi po e planifikon ofertën për mesfushorin e Lyon-it, Houssem Aouar, kur të hapet tregu i transfereve, sipas L’Equipe.
Manchester City po ashtu ka shfaqur interesim për 21 vjeçin, mirëpo Torino mund të jetë qyteti ku aim und të shpërngulet.
Aouar ka kontribuuar me tri gola dhe tri asistime për Lyon-in në sezonin e sivjetmë të Ligue 1, në 25 stinorë në sa është paraqitur.

Loading...

Mos i humb

Po arrihet marrëveshja e shumëpritur, Juventus pranë nënshkrimit me yllin e madh

Fari Kolloni

Leroy Sane nis stërvitjet te klubi i ri

Fari Kolloni

Ndeshja Inter – Torino, publikohen formacionet zyrtare

Fari Kolloni

Mbrojtësi i Arsenal kërkon largimin nga skuadra

Fari Kolloni

Transferimi i Lautaros? Presidenti i Barcelonës sqaron gjithçka

Fari Kolloni

Misioni i pamundur, Real Madridi heq dorë nga Neymar

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net