Opoja.net

Juventus planifikon rinovimin e kontratës me këta tre lojtarë

Sport
Juventus planifikon rinovimin e kontratës me këta tre lojtarë

Juventus po planifikon rinovimin e kontratës me tre emra të rëndësishëm të skuadrës.

Sipas raportimeve të ‘Goal Italy’, ‘Zonja e vjetër’ do t’iu ofrojë rinovim kontrate emrave si Giorgio Chiellini, Blaise Matuidi dhe Gigi Buffon, transmeton lajmi.

Treshja ‘Biankoneri’ kanë qenë pjesë kyçe e skuadrës këtë edicion, edhe pse Chiellini pësoi një dëmtim herët në sezon.

Tashmë, ata duket se do të rinovojnë kontratat e tyre të cilat pritet t’i mbajnë në Torino edhe për sezonin tjetër.

Detaje të tjera rreth kontratave të lojtarëve nuk janë zbuluar akoma.

Loading...

Mos i humb

Dy skuadra të mëdha e dëshriojnë Xherdan Shaqirin

Opoja.net

Si mund të përfundoj La Liga? Këto janë tri opsionet

Opoja.net

Një milion euro nga Lionel Messi për të luftuar koronavirusin

Opoja.net

La Liga merr vendim të dhimbshëm

Opoja.net

Liverpooli i prinë garës për transferimin e Milot Rashicës nga Werder Bremeni

Opoja.net

Suspendohen Lojërat Olimpike

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net