Opoja.net

Juventus triumfon ndaj Lecce 4:0

Sport
Juventus triumfon ndaj Lecce 4:0

Skuadra Juventus e ka mposhtur bindshëm klubin Lecce me rezultat 4:0.
Golin e parë të ndeshjes e ka realizuar Paulo Dybala në minutën e 53-të, njofton Klan Kosova.
Ndërsa vetëm pas nëntë minutave lojë, ka shënuar edhe ylli Cristiano Ronaldo për ta ngritur epërsinë në 2:0.
Pastaj ishte Gonzalo Higuain ai i cili realizoi golin e tretë në minutën e 83-të dhe vetëm pas dy minutave lojë, Matthijs de Ligt ka shënuar për 4:0
Ndeshja është zhvilluar në Allianz Stadium.
klankosova.tv

Loading...

Mos i humb

Milan shkëlqen kundër Lazios, festa nis në Juventus

Fari Kolloni

Lajmet për shkarkimin e tij, flet trajneri i Barcelonës

Fari Kolloni

Chelsea me këtë formacion synon ta mposht Watfordin

Fari Kolloni

Milanit po ia vështirëson punën Arsenal dhe PSG për transferimin e yllit të madh

Fari Kolloni

Milani humb durimin ndaj Piolit, Rangnick brenda 9 ditësh mund të arrijë në San Siro

Fari Kolloni

Arsenal me ofertë të ‘ҫmendur’ për Antonie Griezmann

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net