Opoja.net

Juventusi i gatshëm për ta shkëmbyer Bernardeschi-n me Jorginho-n

Sport
Juventusi i gatshëm për ta shkëmbyer Bernardeschi-n me Jorginho-n

Juventusi është i gatshëm që ta përfshijë Federico Bernardeschi-n në ndonjë marrëveshje potenciale për Jorginho-n e Chelsea-s, sipas raportimeve nga Calcio Mercato.
Maurizio Sarri është i interesuar që të ribashkohet me Jorginho-n në Allianz Stadium, mirëpo Bardh e Zinjtë po ngurrojnë që t’i paguajnë 40 milionë euro për shërbimet e tij.
Në anën tjetër, raportohet që edhe të Kaltrit janë të hapur për një ujdi që do ta përfshinte Bernardeschi-n i cili nuk është se e ka pasur sezonin më të mirë të tij te lideri i Serie A-së.

Loading...

Mos i humb

Milan shkëlqen kundër Lazios, festa nis në Juventus

Fari Kolloni

Lajmet për shkarkimin e tij, flet trajneri i Barcelonës

Fari Kolloni

Chelsea me këtë formacion synon ta mposht Watfordin

Fari Kolloni

Milanit po ia vështirëson punën Arsenal dhe PSG për transferimin e yllit të madh

Fari Kolloni

Milani humb durimin ndaj Piolit, Rangnick brenda 9 ditësh mund të arrijë në San Siro

Fari Kolloni

Arsenal me ofertë të ‘ҫmendur’ për Antonie Griezmann

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net