Opoja.net

K.F. Opoja arriti fitore kundër K.F. Besës

Opoja Sport

Pas lojës së mirë Klubi i futbollit Opoja ka arritur të nxjerrë edhe fitore, kesaj radhe ajo ishte mysafirë tek Besa, duke i mposhtur në shtëpin e tyre.

Rezultati ishte i thellë dhe deshmuan fitorën , Opoja arriti të shënoj pesë gola me anë të Ditëlind Reshitit ku shenoi hetrik dhe Rystem Shalës ku arriti të shenoj dy gola. Ndërsa edhe këtë ndeshje skuadra nga Opoja nuk arriti ta mbaj portën e pa prekur ku ata morën dy gola/Opoja.net/

Shaban Shabani: Dhuna në familje rrezikon paqen

Fari Kolloni

Covid-19 në Dragash, sot dy të infektuar

Fari Kolloni

Fjalimi motivues i Majlinda Kelemendit: Krejt cka kam, i arrita vetë 

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net