Opoja.net

K.F Opoja ka mposhtur K.F Ilirinë me rezultat 2:0

Opoja Sport

Opoja ka fituar përballë ekipit Iliria me rezultatin 2 me 0. Golat i kan shënuar Rystem Shala dhe Ditëlind Reshiti.

“Rikthimi i portierit Zekri Alija dhe forma e mirë e mbrojtjës përsëri e mbajtën rrjetën tonë të paprekur, kurse dyshja e klubit tonë vazhdojnë me gola” janë shprehur klubi i Opojës.

Prezenca e shikueseve po na motivon, do të vazhdojmë në këtë formë kanë përfunduar ata. (Opoja.net)

Nuk këndellet Arsenali, mundet edhe nga Wolves

Kushtrim Guraj

Aktivistët e VV-së në Dragash i gëzohen fitores në Podujevë, shpresojnë ta mundin LDK-në edhe në Dragash

Fari Kolloni

Aksident me të lënduar në Dragash

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net