Opoja.net

K.F Opoja nesër fillon përgaditjet për sezonin pranverorë

Opoja Sport

Nesër priten të mblidhen për herë të parë për vitin 2015, K.F Opoja po fillon përgaditjet për sezonin pranveror.

Stervitja mbahet në QRS Aroma në Buzez, nesër e shtunë duke filuar në ora 15:00. Në këtë stervitje janë të ftuar lojëtaret dhe të gjithë ata që deshirojn të pretendojnë për të qenë pjesë e klubit të futbollit Opoja, ku do të testohen dhe do të përzgjidhen nga trajnerët.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Drejtori i klubit Samet Gërdellaj ka thenë për Opoja.net se pret që klubi të jetë sa më i motivuar për ketë sezonë dhe të vazhdojmë keshtu përpara.

(Opoja.net)

Tri klasë model për parafillorët në shkollat e komunës së Dragashit

Opoja.net

Messi te PSG? Al Khelaifi jep përgjigjen shumëkuptimëshe

Kushtrim Guraj

Arsyet që e shtyjnë Messin të pranojë ofertën e PSG-së

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net