K.F Opoja nesër lojë miqsore me K.F Rahovecin

Opoja Sport

Klubi i futbollit Opoja të shtunën më 22.08.2015 do të udhetojë për në Rahovec ku do të zhvillojë ndeshje miqsore me Klubin e Rahovecit.

Opojanet do të jenë mysafirë i Rahovecit, kjo do të jetë një lojë miqsore në mes dy klubeve, trasmeton Opoja.net

 

Muric, debuton me skuadrën e re

Fari Kolloni

122 të infektuar me “COVID-19” në Dragash, pasqyrohen rastet aktive, të shëruarit dhe vdekjet

Opoja.net

Liverpool sjell në këtë skuadër këtë super-lojtar

Fari Kolloni

Prishtina e Ballkani e nisin me fitore bindëse Superligën e Kosovës

Fari Kolloni

Paraqitjet e mira sezonin e fundit, Milan me super shpërblim për Calhanoglun

Fari Kolloni

Interi e rikthen talentin italian, paguan 20 milionë euro

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net