Opoja.net

K.F. Opoja nuk arrinë të tregoj rezultat

Opoja Sport

Të shunën K.F. Opoja ka qenë mysafirë i K.F Leshani, dhe nuk kan arriur për të nxjerrur rezultat pozitiv.

Ndeshja ka përfunduar me rezultat 4 me 3 për vendas, K.F Opoja nuk arriti për ta barazuar rezultatin. Loja ishte e bukur dhe me shumë kthesa në lojë, golat për K.F Opojën i kan shenuar: Dardan Piraj (1) dhe Ditëlind Reshiti (2)./Opoja.net/

Nga e enjtja pritet mot më i butë, temperaturat do të shënojnë ngritje deri në 11°C

Opoja.net

Lista prej 278 fermerëve perfitues të subvencioneve nga komuna e Dragashit

Opoja.net

LAJMI I FUNDIT: Amir Rrahmani rezulton negativ, mposht koronavirusin

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net