K.F Opoja të dielën fillon sezonin, ndeshja e parë me Besën

Opoja Sport

Federata e Futbollit të Kosovës e ka zbuluar orarin e ndeshjeve të Ligës së Parë, për Grupin A dhe Grupin B.

Klubi i futbollit “Opoja” e cila gjëndët në Grupin A të Ligës së dytë të Kosovës, e fillon sezonin ditën e diel, e cila do të jetë mysafirë i Klubit Besa.

Shikoni më poshtë çiftet komplete.

Liga e Dytë (Grupi A) – Ora 16:00

E diel
Iliria – Leshani
Besa – Opoja
Rilindja e Kosovës – Ratkoci
Minatori pushon

E hënë
Deçani – Dushkaja

Liga e Dytë (Grupi B) – Ora 16:00

E diel
Bashkimi (K) – Ardhmenia
Ulpiana – Rinia
T.Çanga – Lepenci
Vjosa – 18 Korriku
Besëlidhja – Kika
Bashkimi (GJ) dhe Kaolini pushojnë

(Opoja.net)

Muric, debuton me skuadrën e re

Fari Kolloni

122 të infektuar me “COVID-19” në Dragash, pasqyrohen rastet aktive, të shëruarit dhe vdekjet

Opoja.net

Liverpool sjell në këtë skuadër këtë super-lojtar

Fari Kolloni

Prishtina e Ballkani e nisin me fitore bindëse Superligën e Kosovës

Fari Kolloni

Paraqitjet e mira sezonin e fundit, Milan me super shpërblim për Calhanoglun

Fari Kolloni

Interi e rikthen talentin italian, paguan 20 milionë euro

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net