Opoja.net

Kante po largohet nga Chelsea?

Sport
Kante po largohet nga Chelsea?

Kante nuk e mendon largimin nga Chelsea.

Mesfushori francez kërkohej nga Interi e Reali, por e ardhmja e tij mund të jetë e lidhur me “Stamford Bridge”

N’Golo Kante nuk e ka ndërmend të largohet nga Chelsea.

Për këtë siguron mediumi francez “Le10 Sport”.

Kampioni i botës me Francën gjatë verës që shkoi lidhej me një kalim të mundshëm në Inter ose në Real Madrid.

Mirëpo, duket se ai është i lumtur dhe i gatshëm të qëndrojë në “Stamford Bridge” për një kohë të gjatë.

Trajneri Frank Lampard është i gatshëm t’ia garantojë atij një vend titullari në Londër.

Kante ishte njëri prej mesfushorëve më të mirë në Evropë viteve të fundit.

AC Milan vs Celtic, formacionet zyrtare

Kushtrim Guraj

“Ekonomikisht, do ta shisja Messin në verë”

Kushtrim Guraj

Neymar: Dua të luaj me Messin nga sezoni i ardhshëm

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net