Opoja.net

Kapiteni i Kosovës reagon ashpër pas komenteve nga tifozët kosovarë: Mësohuni ta duani vendin tuaj, pastaj komentoni

Sport
Kapiteni i Kosovës reagon ashpër pas komenteve nga tifozët kosovarë: Mësohuni ta duani vendin tuaj, pastaj komentoni

Reagimi i ashpër i Amir Rrahmanit pas komenteve nga tifozët kosovarë: Mësohuni ta duani vendin tuaj, pastaj komentoni.

Amir Rrahmani ka qenë njëra nga mungesa e mëdha të Kosovës për ndeshjen gjysmëfinale të Divizonit D në Ligën e Kombeve.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Kapiteni i Kosovës mungoi për shkak të karantinimit me skuadrën e Napolit pas rasteve me covid-19.
Për mos ardhjen e tij në grumbullim, pati shumë komente negative nga tifozët e Kosovës dhe për këtë ka shpërthyer në reagimin e tij Amir Rrahmani.
Qendërmbrojtësi prishtinas ka thënë se e gjithë skuadra e Napolit është në karantinë dhe nuk i lejohet të bëjnë as një metër larg hotelit.

“I gjithë ekipi i Napolit është në karantinë dhe jemi të ndaluar të bëjmë një metër larg hotelit. Pas të gjitha përpjekjeve të ambasadës italiane në Kosovë, prapë ishte e pamundur të vija”.

Ai i ka sugjeruar komentuesve që fillimisht të mësohen ta duan vendin e tyre para se të komentojnë nëpër rrjetet sociale.

Arsyet që e shtyjnë Messin të pranojë ofertën e PSG-së

Kushtrim Guraj

Arsenali e dominon Rapidin, vazhdon pa humbje në Europa Ligë

Kushtrim Guraj

Pele me letër emocionuese për Maradonën: “Të dua, Diego”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net