Opoja.net

Karim Benzema me gol të mrekullueshëm, çfarë predhe

Sport
Karim Benzema me gol të mrekullueshëm, çfarë predhe

Real Madridi është duke e mposhtur 0-1 në Mestalla Valencian.

Në minutën e 23-të, Karim Benzema ka lansuar një predhë për të shënuar për 1-0 dhe për ta kaluar Realin në avantazh.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Kjo ndeshje po zhvillohet në kuadër të xhiros së nëntë në La Liga.

Reali po e zhvillon të tetën ndeshje, një më pak se lideri Real Sociedad që ka 20 pikë, dhe Reali i Zinedine Zidane nëse fiton, do të jetë prapa me 19 pikë.

The post Karim Benzema me gol të mrekullueshëm, çfarë predhe appeared first on FaktePlus.

“Ronaldo është ndryshe nga të tjerët”

Kushtrim Guraj

“Me mungojnë shumë tifozët”

Kushtrim Guraj

Messi te PSG? Al Khelaifi jep përgjigjen shumëkuptimëshe

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net