Opoja.net
Meka Mish

KDI organizon tryezë diskutimi me temë “A ka nevojë Kosova për një ligj për mediat”?

Instituti Demokratik i Kosovës në bashkëpunim me Drejtorinë për Hulumtime Parlamentare, Arkiv dhe Bibliotekë të Kuvendit të Republikës së Kosovës organizojnë sot një tryezë diskutimi.

Në tryezë do të diskutohet lidhur me atë se a “ka nevojë Kosova për një ligj për mediat?”.

Tryeza do të fillojë në ora 10:00.

Mos i humb

Ulet numri i familjeve që marrin ndihma sociale në Kosovë

Opoja.net

Parashikimi i motit për sot

Opoja.net

Njohësi i çështjeve të sigurisë: Pa marrëveshje përfundimtare, do të vazhdojnë tensionet Kosovë-Serbi

Opoja.net

“Vendimi për mbylljen e universiteteve është radikal, të rishikohet”

Opoja.net

Ndërtohet xhamia e 40-të në Prizren

Opoja.net

Kolona deri në 250 metra në hyrje të Merdares, pritjet deri në 20 minuta

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net