Opoja.net

Kemal Ademi te Kosova? Flet presidenti FFK-së

Sport
Kemal Ademi te Kosova? Flet presidenti FFK-së

Agim Ademi ka folur lidhur me raportimet e fundit se Kemal Ademi do t’i bashkohet kombëtares së Kosovës.

Sulmuesi i Fenerbahce raportohet të ketë zgjedhur kombëtaren e Kosovës, dhe se ai ka kontaktuar me presidentin e FFK-së, Agim Ademi.

Ky i fundit, në një përgjigje të shkurtër për lajmi.net, ka treguar se si qëndron situata me lojtarin që dikur konfirmonte si dëshirë të tij Zvicrën.

“Kemi kontaktuar, por nuk kam asgjë konkrete”, ishte përgjigja e Ademit.

“Do të ishte mirë ta pyesnit atë”, ishte kërkesa e presidentit të FFK.

Mbetet të shihet se si do të avancojë FFK në bisedimet me Kemal Ademin.

Maldini e pranon intersin e Milan për Thauvin

Kushtrim Guraj

Shtyhet shorti i 1/16 së finales së Kupës

Kushtrim Guraj

Maradona nuk ‘mundi të prehej në paqe’, tifozët hynë në ndërtesën e presidencës, policia i largoi me dhunë ata

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net