Opoja.net

Këtu mund ta shikojmë ndeshjen Maqedoni – Kosovë

Sport
Këtu mund ta shikojmë ndeshjen Maqedoni – Kosovë

Maqedonia e Veriut dhe Kosova takohen sot për të zhvilluar ndeshjen gjysmëfinale të Play Off të Ligës së Kombeve.

‘Dardanët’ përmes Ligës së Kombeve kanë një mundësi të artë të sigurojnë një vend në EURO2020.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Ndeshja mes Maqedonisë dhe Kosovës, zhvillohet me fillim nga ora 20:45.

Por ku mund ta ndjekim këtë ndeshje?

Këtë ndeshje shumë të rëndësishme për Kosovën, mund ta ndjekim në RTK dhe SuperSport Kosova.

Messi te PSG? Al Khelaifi jep përgjigjen shumëkuptimëshe

Kushtrim Guraj

Arsyet që e shtyjnë Messin të pranojë ofertën e PSG-së

Kushtrim Guraj

Arsenali e dominon Rapidin, vazhdon pa humbje në Europa Ligë

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net