KF Liqeni e fillon sezonin 2016/17 me fitore kundër Ilirisë

Opoja Sport
KF Liqeni e fillon sezonin 2016/17 me fitore kundër Ilirisë

Klubi i futbollit “Liqeni” nga fshati Brezne e Dragashit, filloi sezonin e ri të kapionatit në Proligën Regjionale të Prizrenit për vitin 2016/17.

Në ndeshjën e para KF “Liqeni” e zhvilloi me KF “Iliria” nga Kieva, duke e mposhtur me rezultat 2 me 1.

KF Iliria 1 : 2 KF Liqeni

Suksese për klubin e Liqenit, dhe për djemoshat e rinjë të këtij klubi.

© Opoja.net

“Nuk mund ta zëvendësoj më të mirin në botë, Van Dijk”

Kushtrim Guraj

Bashkimi triumfon në derbin lokal ndaj Ponte Prizrenit, siguron finalen e Superkupës së Kosovës

Opoja.net

Distria Krasniqi kalon në gjysmëfinale të “Grand Slam”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net