Opoja.net

KF Liqeni me fitore bindëse kundër KF Malishevës

Opoja Sport
KF Liqeni me fitore bindëse kundër KF Malishevës

Në takimin e fundit KF Liqeni nga fshati Brezne ka qënë mysafirë në Malishevë duke u takuar me klubin e tyre.

KF Malisheva 1:7 KF Liqeni

Në këtë takim Klubi i futbollit “Liqeni” fitoi bindëshem kundër Malishevës me rrezulltat 7 me 1 në të mirë të tyre, pas kësaj fitore Liqeni e mbanë bindëshem kreun e tabelës.

Golashënuesit në këtë takim për KF Liqenin janë: Elmir Krasniqi (5), Darsi Kryeziu dhe Zahid Iljazi.

gola-shenuesit-e-liqenit

Më këto fitore të një pas njëshme të KF Liqenit po ja zbardhin fytyrën jo vetëm fshatit Brezne por edhe të gjithë trevës së Opojës.

pani-krasniqi-me-lojtaret

© Opoja.net

Xhaka refuzon të largohet nga Arsenali

Kushtrim Guraj

Laurat Krasniqi: LDK-në nuk e kam përfshirë në skandalin e punësimeve, sqaroni problemet me partnerët e koalicionit

Fari Kolloni

Selim Kryeziu: pretendimet për punësime partiake, shpifje të ulta

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net