Opoja.net

KF Liqeni vazhdon me fitore, mposhti KF Mamushën

Opoja Sport
KF Liqeni vazhdon me fitore, mposhti KF Mamushën

Gjatë ditës së sotme KF Liqeni është takuar me KF Mamushën me grup moshat U13.

KF Mamusha 4:5 KF Liqeni

KF Liqeni nga fshati Brezne vazhdon me fitore, këtë javë ka arritur të mposht KF Mamushën me rezultat 5 me 4.

Golat për KF Liqenin i shënuan: Arion Kryeziu (2), Denis Krasniqi, Mevlon Krasniqi dhe Zahid Iljazi.

© Opoja.net

Vdekja e Maradonës, tri ditë zie në Argjentinë

Kushtrim Guraj

Vdes legjenda e futbollit Diego Armando Maradona

Kushtrim Guraj

Shaban Shabani: Dhuna në familje rrezikon paqen

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net