Opoja.net

KF OPOJA do të luaj me fanela me stemën dhe mbishkrimin në emër të klubit

Opoja Sport

Të nderuar miq, sot për herë të parë KF OPOJA do të luaj me fanela me stemën dhe mbishkrimin në emër të klubit dhe kjo na u mundësua nga Liga shqiptare e futbollit në Austri, klubi i asaj lige Fc TIMI dhe angazhimi i veçantë i Vaxhid Bislimi! Ne si klub, në emër te drejtuesve, lojtarëve dhe gjithë simpatizuesve të KF OPOJA shprehim përzemërsisht falenderimet tona për donatorët, iu deshirojmë suksese dhe punë të mbarë në futboll e në jetë! Shpresojmë që ky të jetë shembull i dashamirëve të tjerë të futbollit. Sot keni një arsye më shume të prezentoni në stadium, andaj iu ftojmë të gjithëve të na përkrahni. / OPOJA.Net

10402815_794343433923274_5372547930710857628_n 10372034_794343497256601_1935288078804836264_n 10371691_794343457256605_2833464084766478683_n10325621_794343370589947_970228174765984433_n

Milani ka krijuar ekip fitues, s’di të ndalet edhe pa Ibrahimovicin

Kushtrim Guraj

Zyrtare: Stadiumi i Napolit merr emrin e legjendës Maradona!

Kushtrim Guraj

Nuk këndellet Arsenali, mundet edhe nga Wolves

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net