Opoja.net

KF “Opoja” filloi stervitjet për sezonin e ri

Opoja Sport
KF “Opoja” filloi stervitjet për sezonin e ri

Klubi i vetëm nga Komuna e Dragashit “Opoja”, sot ka filluar stervitjet për sezonin e ri. Gjatë ditës së sotme janë paraqitur edhe lojëtarët e ri.

Ky sezon prit të jetë më i motivuar, në klubin e Opojës janë prezentuar edhe trajnerët e rinjë sëbashku me lojëtarët e rinjë, KF “Opoja” pritet që në këtë sezon të tregojë rrezultate me pozitive.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Opoja.net, do të ju mbajë të informuar për të gjitha ngjarjët për klubin e futbollit “Opoja”, ju vetëm me një klikim mund ti gjeni rrezultatët, rënditjën tabelare, lajme, fansa etj. KLIKO KËTU

© Opoja.net

Superliga e Kosovës vazhdon sot me ndeshjet Trepça’89 – Gjilani dhe Arbëria – Drenica

Kushtrim Guraj

Një i infektuar sot me Covid-19 nga Dragashi

Opoja.net

Bayerni i pari, Reali bie shumë poshtë – e kalojnë Barça dhe Juve

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net