KF Opoja fillon përgatitjet me ambicie të mëdha (Foto)

Opoja Sport
KF Opoja fillon përgatitjet me ambicie të mëdha (Foto)

Përgaditjet për pjesën e mbetur të sezonit e ka nisur sot skuadra e futbollit “Opoja”.

Lajmin për fillim e stërvitjeve të klubit nga Opoja e ka konfirmuar vetë klubi përmes faqes zyrtare në Facebook.

Të pranishëm në stërvitjen e parë kanë qenë të gjithë futbollistët, në përjashtimë të Behar Rifaj dhe Jenuz Kolloni që kanë kaluar në klube tjera. Ambicia e stërvitjës së parë ka qënë prezenca e madhe e talentëve të rinjë të cilët kanë shprehur dëshirë të madhe për t’iu bashkuar klubit, shkruan Opoja.net.

Para fillimit të stërvitjes, kryesia ka takuar futbollistët dhe i ka motivuar për një sezon të suksesshëm.

 

Kante po largohet nga Chelsea?

Kushtrim Guraj

Nga 50 mostra të testuara, 4 mësimdhënës dhe një nxënëse dalin pozitiv në Sh.M.L.”Ruzhdi Berisha” në Dragash

Fisnik Guri

Në Shqipëri vazhdon bojkotimi i futbollit

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net