Opoja.net

KF Opoja fillon sezonin pranverorë, pret KF Besën

Opoja Sport
KF Opoja fillon sezonin pranverorë, pret KF Besën

Nesër fillon sezoni pranverorë në futboll, Liga e dytë, grupi A, në të cilën merrë pjesë Klubi i futbollit “Opoja”. Ky është i vetmi klub nga Komuna e Dragashit.

KF Opoja, ndeshjën e parë do të luan në vendin e vetë, duke e pritur KF Besën, në stadiumin e qytetit në Dragash.

Ndeshja prit të zhvillohet duke filluar nga ora 13:30, Klubi i futbollit “Opoja”, ju bënë thirrje të gjithë simpatizuesit e klubit dhe të gjithë Opojanët që ti përkrahin ata gjatë zhvillimit të ndeshjeve. Forca OPOJA !

© Opoja.net

Vdes legjenda e futbollit Diego Armando Maradona

Kushtrim Guraj

Shaban Shabani: Dhuna në familje rrezikon paqen

Fari Kolloni

Covid-19 në Dragash, sot dy të infektuar

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net