Opoja.net

KF “Opoja” fillon ushtrimet për sezonin pranverorë

Opoja Sport

Klubi i futbollit “Opoja” sezonin vjeshtor e ka përfunduar në pozitën e shtatë, me 2 fitore, 4 barazime, 3 humbje, ka shenuar 13 gola dhe ka pranuar 12 gola, dhe ka gjithesej 10 pikë.

KF “Opoja” pritet të fillojë sezonin pranverorë, Klubi pritet të fillojë ushtrimet pas një pushimi dimrorë.

Ushtrimet për sezonin pranverorë pritet të fillojnë me datën 14.02.2016 (E diel), duke filluar nga ora 15:30 minuta, Klubi ka ftuar të gjithë lojtarët e regjistruar si dhe ata të cilët e ndjejn vetën që mund të kontribojnë për KF “Opojën” të paraqitën në ushtrime ku trajnerët do te bëjnë vlërsimin e tyre.

Ushtrimet mbahen në qëndren rekreative sportive “Aroma Sport”, lojtarët duhet të janë të paisur me patike.


© Opoja.net. Të gjithë të drejtat e mbrojtura.

Loading...

Mos i humb

DKA në Dragash në koordinim me MASHT edhe këtë vit ka vazhduar me trajnimin e mësimdhënësve

Opoja.net

Kosovë – Çeki, fillon shitja e biletave

Opoja.net

Familja Kasami nga Bresana shëmbëlltyrë për të mirë!

Opoja.net

Pamje rrënqethëse nga lufta në rrethinën e Dragashit, kufomat e njerëzve në bunar e lumë

Opoja.net

Arsenali mposht Burnleyn për fitoren e dytë në Ligën Premier

Opoja.net

Bayerni e konfirmon arritjen e marrëveshjes me Barcelonën për Coutinhon

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net