Opoja.net

KF “Opoja” fillon ushtrimet për sezonin pranverorë

Opoja Sport
KF “Opoja” fillon ushtrimet për sezonin pranverorë

Klubi i futbollit “Opoja” sezonin vjeshtor e ka përfunduar në pozitën e shtatë, me 2 fitore, 4 barazime, 3 humbje, ka shenuar 13 gola dhe ka pranuar 12 gola, dhe ka gjithesej 10 pikë.

KF “Opoja” pritet të fillojë sezonin pranverorë, Klubi pritet të fillojë ushtrimet pas një pushimi dimrorë.

Ushtrimet për sezonin pranverorë pritet të fillojnë me datën 14.02.2016 (E diel), duke filluar nga ora 15:30 minuta, Klubi ka ftuar të gjithë lojtarët e regjistruar si dhe ata të cilët e ndjejn vetën që mund të kontribojnë për KF “Opojën” të paraqitën në ushtrime ku trajnerët do te bëjnë vlërsimin e tyre.

Ushtrimet mbahen në qëndren rekreative sportive “Aroma Sport”, lojtarët duhet të janë të paisur me patike.


© Opoja.net. Të gjithë të drejtat e mbrojtura.

Loading...

Mos i humb

Këto janë tri skuadrat që kanë bërë ofertë për Florent Hadergjonajn, largimi i tij i sigurt në janar nga Huddersfieldi

Opoja.net

Luan Krasniqi parashikon fituesin e super meçit Joshua-Ruiz Jr

Opoja.net

Xherdan Shaqiri i lumtur me rikthimin dhe fitoren

Opoja.net

Zyrtare: Maqedonia e Veriut – Kosova, UEFA vendos të përdoret VAR-i

Opoja.net

Ndërron jetë profesori prizrenas Nexhmedin Ramadani

Opoja.net

Xhudisti japonez merr nënshtetësinë e Kosovës, do të garojë për shtetin tonë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net