Opoja.net

KF Opoja fiton ndeshjën kundër KF Korenicës me rrezultat bindës

Opoja Sport

Klubi i futbollit Opoja në ndeshjën e fundit ka fituar bindshëm ndajë KF Korenicës.

Postimi i plotë i KF Opojës:

Perfundon ndeshja Kf Korenica 2 Kf Opoja 5
Brravo djema 🖐🖐
Golashenus : Ahmet Kamberi min 17
Metush Qengaj.min 32
Arbias Zymberi min 37,90
Jaser Mejzini. Min 42

Mos i humb

UEFA hap hetime ndaj Kosovës, mund të marr dënim

Opoja.net

Kush qëndroi prapa koreografisë madhështore të ndeshjes Kosovë – Mali i Zi?

Opoja.net

Ëndrra vazhdon, fitore dhe spektakël ndaj Malit të Zi

Opoja.net

Stadiumi ‘Fadil Vokrri’, kështjella e pamposhtur e ‘Dardanëve’

Opoja.net

UEFA paralajmëron spektakël në ndeshjen Kosovë – Mali i Zi

Opoja.net

Formacioni i mundshëm i Kosovës në ndeshjen ndaj Malit të Zi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net